KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Język niemiecki, podobnie jak m.in. szwedzki, norweski czy duński, należy do grupy języków germańskich. Nie jest całkowicie jednolity – na terenie kraju występują rozmaite dialekty, które z dużą dozą prawdopodobieństwa pozwalają stwierdzić, z jakiej jego części pochodzi nasz rozmówca. Dodatkowo geograficzna bliskość Niemiec sprawia, że w niektórych branżach, takich jak turystyka czy transport międzynarodowy, znajomość tego języka zaczyna być dla polskich przedsiębiorstw coraz większym atutem. Po niemiecku porozumiemy się też w Austrii, Lichtensteinie, Luksemburgu, dużej części Szwajcarii i wschodniej Belgii.

Mając na względzie dyspozycyjność czasową Kursantów oferujemy kursy wieczorowe – w tygodniu oraz kursy weekendowe.

OFERTA

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka ogólnego. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa, kształceniu umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku niemieckim. Nie pomijamy kwestii związanych z doskonaleniem z umiejętności pisania i słuchania. Nauczyciel prowadzący stymuluje uczestników szkolenia do aktywnego udziału w zajęciach, zabierania głosu w dyskusjach, przygotowywania projektów. Uczniowie pracują w grupach, w parach i indywidualnie. Kurs to również możliwość powtórzenia zasad i struktur gramatycznych. Zajęcia z zakresu języka ogólnego prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w skali CEFR (A1- C2).

AKTUALNIE PRACUJEMY NA NOWĄ OFERTĄ KURSÓW NA ROK 2024/2025.

Je­śli je­steś zbyt za­bie­gany w ty­go­dniu, za­pla­nuj intensywny kurs niemieckiego w weekendy! Podczas kursu, w krótkim czasie, rozwiniesz wszystkie umiejętności językowe, w szczególności komunikacyjne.

AKTUALNIE PRACUJEMY NA NOWĄ OFERTĄ KURSÓW NA ROK 2024/2025.

Oferta kursów indywidualnych została stworzona z myślą o najbardziej wymagających Klientach.  Dostosujemy się do oczekiwań Kursantów w zakresie:

* Metody nauczania

* Częstotliwości spotkań

* Zakresu programu nauczania

* Miejsca, gdzie kurs będzie się odbywał 

KOSZT KURSU: USTALAMY INDYWIDUALNIE

By zgłosić się na kurs należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Przy zgłoszeniu należy zadeklarować poziom językowy kursu, na który chcesz uczęszczać. Jeśli nie jesteś przekonany, który poziom językowy najlepiej odzwierciedla Twoje umiejętności, wypełnij nasz TEST DIAGNOSTYCZNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (ang. Common European Framework of Reference for Languages) wyrożnia sześć poziomów biegłości językowej: A1 – początkowy/początkujący, A2 – podstawowy/przed średnio zaawansowanym, B1 – niższy średnio zaawansowany, B2 – wyższy średnio zaawansowany, C1 – zaawansowany, C2 – biegły/profesjonalny. Poziom A1 odpowiada najmniejszej biegłości, a poziom C2 – największej. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.