KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Język niemiecki, podobnie jak m.in. szwedzki, norweski czy duński, należy do grupy języków germańskich. Nie jest całkowicie jednolity – na terenie kraju występują rozmaite dialekty, które z dużą dozą prawdopodobieństwa pozwalają stwierdzić, z jakiej jego części pochodzi nasz rozmówca. Dodatkowo geograficzna bliskość Niemiec sprawia, że w niektórych branżach, takich jak turystyka czy transport międzynarodowy, znajomość tego języka zaczyna być dla polskich przedsiębiorstw coraz większym atutem. Po niemiecku porozumiemy się też w Austrii, Lichtensteinie, Luksemburgu, dużej części Szwajcarii i wschodniej Belgii.

Mając na względzie dyspozycyjność czasową Kursantów oferujemy kursy wieczorowe – w tygodniu oraz kursy weekendowe.

OFERTA

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności z zakresu komunikacji w ramach języka ogólnego. Na zajęciach koncentrujemy się na poszerzaniu słownictwa, kształceniu umiejętności rozumienia tekstu mówionego oraz wypowiadania się w języku niemieckim. Nie pomijamy kwestii związanych z doskonaleniem z umiejętności pisania i słuchania. Nauczyciel prowadzący stymuluje uczestników szkolenia do aktywnego udziału w zajęciach, zabierania głosu w dyskusjach, przygotowywania projektów. Uczniowie pracują w grupach, w parach i indywidualnie. Kurs to również możliwość powtórzenia zasad i struktur gramatycznych. Zajęcia z zakresu języka ogólnego prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w skali CEFR (A1- C2).

Tryb kursu: online

Termin kursu: marzec 2024 r. – czerwiec 2024 r.

Grupa: od 4 do 8 osób

Wymiar godzinowy kursu: 60h

Częstotliwość spotkań: spotkania dwa razy w tygodniu, jedno spotkanie 2×45 minut

Termin spotkań:

 • KURS PORANNY
  poniedziałki i środy w godzinach 10:30 – 12:00
 • KURS WIECZOROWY
  wtorki i czwartki w godzinach 18:30 – 20:00

Cena kursu:

1 395 zł

Opcje płatności:

 • jednorazowa płatność: 1 325 zł (5% zniżki)
 • dwie raty: 2 x 697 zł
 • trzy raty: 3 x 488 zł

Cena kursu obejmuje wszystkie materiały do nauki.

Je­śli je­steś zbyt za­bie­gany w ty­go­dniu, za­pla­nuj intensywny kurs niemieckiego w weekendy! Podczas kursu, w krótkim czasie, rozwiniesz wszystkie umiejętności językowe, w szczególności komunikacyjne.

Tryb kursu: stacjonarny

Termin kursu: marzec 2024 r. – czerwiec 2024 r.

Grupa: od 4 do 10 osób

Wymiar godzinowy kursu: 96h

Częstotliwość spotkań: spotkania w soboty i niedziele po 6h dziennie, co dwa tygodnie, w godzinach 08:30 – 13:30

Cena kursu:

1 992 zł

Opcje płatności:

 • jednorazowa płatność: 1 892 zł (5% zniżki)
 • dwie raty: 2 x 996 zł
 • trzy raty: 3 x 697 zł

Cena kursu obejmuje wszystkie materiały do nauki.

Oferta kursów indywidualnych została stworzona z myślą o najbardziej wymagających Klientach.  Dostosujemy się do oczekiwań Kursantów w zakresie:

* Metody nauczania

* Częstotliwości spotkań

* Zakresu programu nauczania

* Miejsca, gdzie kurs będzie się odbywał 

KOSZT KURSU: USTALAMY INDYWIDUALNIE

By zgłosić się na kurs należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Przy zgłoszeniu należy zadeklarować poziom językowy kursu, na który chcesz uczęszczać. Jeśli nie jesteś przekonany, który poziom językowy najlepiej odzwierciedla Twoje umiejętności, wypełnij nasz TEST DIAGNOSTYCZNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

*Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (ang. Common European Framework of Reference for Languages) wyrożnia sześć poziomów biegłości językowej: A1 – początkowy/początkujący, A2 – podstawowy/przed średnio zaawansowanym, B1 – niższy średnio zaawansowany, B2 – wyższy średnio zaawansowany, C1 – zaawansowany, C2 – biegły/profesjonalny. Poziom A1 odpowiada najmniejszej biegłości, a poziom C2 – największej. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.