REKRUTACJA

WYBÓR KURSU:

Zastanawiasz się, który z naszych kursów jest dla Ciebie najlepszy? Po prostu w wolnej chwili przyjdź do nas, zadzwoń albo napisz maila! Odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy wybrać najlepszą dla Ciebie opcję.

KROK 1:

Wybrałeś/łaś już swój kurs? Pierwszym krokiem jest wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Zapisy na kursy trwają od sierpnia.

KROK 2:

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły kursu. Jeżeli uczyłeś/łaś się już wcześniej wybranego języka zaproponujemy Ci również rozwiązanie testu określającego poziom Twoich kompetencji językowych. Pamiętaj, że im szybciej rozwiążesz test tym szybciej będziemy mogli zarezerwować dla Ciebie miejsce w odpowiedniej grupie.

KROK 3:

Na podstawie wyniku testu (lub deklaracji poziomu) przypiszemy Cię do odpowiedniej grupy i zaprosimy na pierwsze zajęcia. Większość grup kursowych startuje w pierwszej połowie października, ale zdarzają się również takie, które rozpoczynają zajęcia trochę później.

KROK 4:

Podpisanie umowy o naukę. Kolejnym etapem jest pierwsza lekcja próbna, podczas której masz okazję sprawdzić, czy nasz kurs spełnia Twoje oczekiwania. Dopiero po tych zajęciach poprosimy Cię o uregulowanie pierwszych płatności. Jeżeli chcesz dołączyć do grupy w trakcie roku akademickiego możesz skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej, żeby upewnić się, że nasz kurs jest właśnie tym, czego szukasz!