You are currently viewing KURSY Z DOFINANSOWANIEM

KURSY Z DOFINANSOWANIEM

Szanowni Państwo, Drodzy Pracodawcy,

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z kursów i szkoleń dofinansowanych ze środków unijnych informujemy, że powstała specjalna baza internetowa : https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/.
Wyższa Szkoła Języków Obcych jest w niej wpisana, dzięki czemu mogą Państwo jako firma uzyskać dofinansowanie dla swoich pracowników na kursy językowe oraz studia podyplomowe prowadzone w naszej szkole. Szkolenie/kurs wybiera pracownik, ale zgłasza go pracodawca.

Co to jest BUR?

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to ogólnodostępna platforma oferująca bogatą gamę usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (np. kursy i szkolenia), mających na celu podniesienie kwalifikacji pracodawców i pracowników zatrudnionych w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach (sektor MMŚP). Wszystkie firmy i instytucje, które znajdują się  w BUR przeszły pozytywną weryfikację jakości świadczonych usług.

Korzystanie z usług rozwojowych daje szansę na podniesienie kwalifikacji pracowników, poszerzenie wiedzy i umiejętności, które przyczynią się do polepszenia sytuacji firm i przedsiębiorstw w całej Polsce.

Więcej informacji na temat BUR znajdziesz na stronie -> http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

* z dofinansowania mogą skorzystać przedsiębiorstwa zarejestrowane w całej Polsce z wyjątkiem województwa mazowieckiego oraz pomorskiego

Kto może skorzystać z dofinansowanych szkoleń?

  • Projekt skierowany jest do mikro, małych  i średnich przedsiębiorstw (sektor MMŚP)
  • Dofinansowanie mogą otrzymać samozatrudnieni lub pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło

Dofinansowanie – krok po kroku:

  1.       Skontaktuj się z nami! Postaramy się pomóc w wyborze odpowiedniego szkolenia.
  2.       Przygotuj dokumenty aplikacyjne i złóż wniosek u odpowiedniego operatora.
  3.       Podpisz z operatorem umowę na refundację kosztów szkolenia.
  4.       Skorzystaj ze szkolenia.
  5.       Oceń szkolenie po jego zakończeniu.
  6.       Skontaktuj się z operatorem w celu rozliczenia wybranej usługi.

Aby skorzystać z dofinansowania w ramach BUR przedsiębiorca powinien zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia czyli tzw. operatora (lista operatorów w poszczególnych województwach znajduje się na stronie -> Bazy Usług Rozwojowych

Zapraszamy na stronę

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=15932

w celu sprawdzenia oferowanych przez naszą szkołę usług.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Telefon: 664 457 284

E-mail: kursy@wsjo.pl